Domofony i wideodomofony

Firma nasza sprzedaje i instaluje systemy domofonowe i wideodomofonowe w posesjach jedno lub wielorodzinnych. Zajmujemy się także projektowaniem i wykonywaniem bardziej złożonych systemów kontroli dostępu dla bloków i zamkniętych osiedli. 

Indywidualnie projektowane układy pozwalają na optymalne dopasowanie technologii do konkretnych potrzeb. Opieramy się w tym wypadku o nowoczesne rozwiązania cyfrowe firm takich jak Commax, Laskomex, Urmet czy Bticino. ImageNie bez znaczenia jest także niepowtarzalne włoskie wzornictwo. Układy cyfrowe pozwalają na dość elastyczną rozbudowę o dodatkowe wejścia czy budynki. 

Drogi wejściowe zabezpieczamy zarówno elektrozaczepami (głównie firmy Biratronic oraz O&C)  jak i zworami elektromagnetycznymi. Zwiększa to tak poczucie bezpieczeństwa lokatorów jak też pomaga w oszczędzaniu energii cieplnej na klatkach schodowych. Bardzo często na nowoczesnych osiedlach łączymy systemy domofonowe i wideodomofonowe z lokalnymi instalacjami monitoringowymi oraz automatyką zainstalowaną na posesji. Układy tego typu pozwalają na manualną kontrolę wejść na teren posesji lub budynku. Bardziej zaawansowane technologicznie są systemy videodomofonowe, które pozwalają one na wzrokową kontrolę wpuszczanej osoby. Możliwa jest również elektroniczna rejestracja osób dzwoniących podczas naszej nieobecności.

Firma nasza kooperuje głównie z dużymi firmami z tej branży. Współpraca z tak doświadczonymi partnerami pozwala na uzyskanie wysokiej klasy sprzętu i podparcie się ich wieloletnim doświadczeniem.