Telewizja dozorowa i przemysłowa

Innym sposobem kontroli stref chronionych jest TV przemysłowa i dozorowa.

Pozwala ona zarówno na dozór bezpośredni podglądanej strefy (np. obserwacja przez strażnika czy pracownika ochrony), jak i na obserwację pośrednią z rejestracją zdarzeń (możliwość archiwizacji obrazu i dźwięku na dyskach HDD, DVD).

Stosujemy zależnie od potrzeb kamery analogowe lub cyfrowe IP, AHD, HD-CVI, HD-TVI, HD-SDI,Rejestrator do obserwacji dziennej i nocnej, nieruchome lub obrotowe. Systemy monitoringu wizyjnego tworzymy także na bazie sieci bezprzewodowych i światłowodowych.

Szeroki asortyment oraz dynamiczny rozwój tego segmentu rynku pozwala na stosowanie coraz to nowych rozwiązań technicznych (kamery szybkoobrotowe, elementy IP, AHD, HD-CVI, HD-TVI, HD-SDI czy też kamery megapikselowe). Podobnie jak w poprzednich punktach zapewniamy możliwość  zintegrowania całości z siecią internetową, co pozwala na podgląd sytuacji w monitorowanej strefie przebywając w dowolnym punkcie wyposażonym jakikolwiek dostęp do Internetu. Szeroko stosowane są także przyłącza monitoringu do sieci telewizyjnej, kablowej lub wideodomofonowej. Nasz sprzęt, zanim trafi do obdiorcy jest wcześniej sprawdzany i testowany, aby końcowy klient był zadowolony z jakości i trwałości urządzeń.